Het team van T-ICT

Elke dag medewerkers efficiënt en productief laten werken door de slimme inzet van ICT. Dat is het doel van T-ICT. Elke dag ondersteunen en adviseren wij met een professioneel team (middel)grote organisaties bij het automatiseren en optimaliseren van computernetwerken en infrastructuur.



Zeger van Twillert
zeger@t-ict.nl


Jaap van Twillert
jaap@t-ict.nl


Gerrit Heinen
gerrit@t-ict.nl



Wijnand van Diermen
wijnand@t-ict.nl


Hans de Jong
hans@t-ict.nl


Sebastiaan Koelewijn
sebastiaan@t-ict.nl


Jacco van Twillert
jacco@t-ict.nl


Ernst van Holy
ernst@t-ict.nl


Margriet van Twillert
margriet@t-ict.nl